• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: Dary neziskovkám s Annou Pelikánovou

Dnešní epizodu jsme, společně s Ing. Annou Pelikánovou, přední odbornicí v ČR na nestátní neziskové organizace, věnovali darům právě neziskovkám. Týká se to mnohých z nás, ale jak s tím správně pracovat?


Jaký je rozdíl mezi darem a reklamou? Co všechno je dar a jaká daňová pravidla se vztahují na neziskové organizace? A co znamená darování pro nás? Na to vše odpovídá Anna Pelikánová, přední odbornice v ČR na nestátní neziskové organizace.


Podcast si můžete poslechnout zde:


Apple: https://bit.ly/apple_snidane_s_sarkou_dary_neziskovkam


Spotify: https://bit.ly/spotify_snidane_s_sarkou_dary_neziskovkam


Google: https://bit.ly/google_snidane_s_sarkou_dary_neziskovkam


YouTube: https://bit.ly/youtube_snidane_s_sarkou_dary_neziskovkamPoslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .


O autorce:


Ing. Šárka Pelikánová


Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.


Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Vést účetnictví, je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci vedení účetnictví našim klientům poskytujeme.