Nástup možný ihned

|

Connect Economic Group s.r.o.

Zpátky k účetnictví

Talent se nachází všude a právě ten my hledáme!

Zpátky k účetnictví

Čas a místo

Nástup možný ihned

Connect Economic Group s.r.o., Hájkova 1622, Žižkov, Praha 3, Česko

O události

Zvládat děti, domácnost a do toho ještě práci? To zvládnou pouze hrdinové! A my si v CEG superschopností vážíme a dokážeme je ocenit.  

Máte zkušenosti z účetnictví, hledáte fajn kolektiv a chcete se dále rozvíjet? My Vás vtáhneme zpátky do děje!

 

Nabízíme:

Odborný rozvoj vedený hlavní účetní, daňovým poradcem, daňovými specialisty, vedoucí mzdového účetnictví a senior účetními, kteří se během své praxe stali odborníky na danou oblast. Chceme v týmu opravdové odborníky, kteří se chtějí stále vzdělávat!

Osobní rozvoj s certifikovanou terapeutkou, kde si můžete vyřešit spoustu osobních problémů, ať se to týká Vašeho zdraví, peněz, úspěchu či vztahů. Záleží nám, abyste byli spokojeni v osobním životě, tím pádem budete dobrou náladu šířit dál.

Nabízíme možnost si po vzájemné dohodě flexibilně nastavit pracovní dobu a po zapracování pracovat z domova.

V naší příjemné moderní kanceláři nalezne každý účetní klid a pohodovou atmosféru v open office, možnost odpočinku v našem domečku s TV, či případně využívat plně vybavenou kuchyňku k občerstvení. V zasedací místnosti lze plánovat schůzky s klienty či ostatními kolegy. V kanceláři vedení se Vám dostane všech odborných rad od hlavní účetní, daňového poradce a daňové specialistky, pokud máte dotazy, které Vám nemohli zodpovědět kolegové na seniorní pozici. Jednou měsíčně se všichni společně sejdeme na meetingu, kde probíráme důležité novinky, úspěchy a rozvoj firmy, představujeme nové kolegy v týmu a poté vyrazíme do víru velkoměsta a užíváme si společný team-building. Pokud Vás ani tohle nepřesvědčilo, tak vždy vítáme skvělé nápady, které posouvají vpřed Vás i celý CEG. A můžeme to společně probrat na naší terase s úžasným výhledem.

 Požadujeme:

- zkušenosti s účetnictvím (ideálně tím klientským), 

- příprava DPH výhodou, 

- znalost některého z účetních systémů (ideálně POHODA),

- komunikace s klienty a úřady,

- samostatnost a zároveň schopnost spolupracovat v kolektivu,

- účast v CEG rozvojovém programu,

- přítomnost v kanceláři alespoň 1x týdně.

  Dámy na obrázku jsou naše úžasné účetní maminky Jiřinka, Květa a Kristýnka. Nejen my, ale i klienti si velmi váží jejich ochoty, píle a lásky, kterou do práce vkládají.

  Je přirozené, že děti mají přednost a maminka či tatínek je nemůže malinké nechat samotné. Proto našim kolegyním umožňujeme naplánovat si práci dle jejich povinností doma, a také odtamtud částečně pracovat.

V CEG to s hrdiny umíme a máme o ně velký zájem. Snažíme se inspirovat i další firmy, aby přínos těchto lidí pochopily, a nebáli se jejich zapojení v kolektivu. 

 Přečtěte si článek s jednatelkou CEG Šárkou a její kolegyní, účetní Kristýnkou. 

https://www.babyweb.cz/maminky-materske-nejsou-lidi-handicapem

Jestliže máte chuť se stát součástí týmu, pošlete nám své CV na office@connectgroup.cz nebo níže klikněte na tlačítko PŘIHLASTE SE. 

Naše kolegyně Magda se s Vámi určitě spojí. Přiblíží Vám chod firmy a pracovní nabídku. 

Pokud se navzájem budeme líbit, rádi Vás pozveme do našich prostor na  Praze 3. Dozvíte se konkrétní informace o rozvojovém programu,  možnostech růstu či skvělých benefitech. Převážně Vás ale rádi poznáme.  Věříme, že máte co povědět o svých zkušenostech a snech.

Nástup možný ihned!

Sdílet událost