Nástup možný ihned

|

Connect Economic Group s.r.o.

Junior účetní na grilu

Grilovací sezóna ještě neskončila - u nás jedeme po celý rok!

Junior účetní na grilu

Čas a místo

Nástup možný ihned

Connect Economic Group s.r.o., Hájkova 1622, Žižkov, Praha 3, Česko

O události

 

Škola dává informace, v CEG tě je naučíme využívat v praxi. Pokud nemáš žádné zkušenosti a chceš se stát odborníkem, tak jsi na správném místě! My rozhodně nehledáme žádného "nahazovače dokladů". Hodně by o tom mohl vyprávět náš Honza - ze studenta VŠE se u nás během 4 let stal daňovým specialistou a míří ještě dál. 

Znáte to sami - skloubit rozvrh a pracovní dobu není jednoduché. Právě proto ti v CEG umožňujeme poskládat si nejdříve rozvrh, a potom se domluvíme na pracovní době.  Je 21.století, vše sdílíme online. Proto po domluvě a zaučení umožňujeme pracovat i z domu, avšak stále očekáváme Vaši aktivitu během naší grilovací sezóny. 

Jak u nás vypadá grilovací sezóna: 

Odborný rozvoj vedený hlavní účetní, daňovým poradcem, daňovými specialisty, vedoucí mzdového účetnictví a senior účetními, kteří se během své praxe stali odborníky na danou oblast. Chceme v týmu opravdové odborníky, kteří se chtějí stále vzdělávat! 

Osobní rozvoj s certifikovanou terapeutkou, kde si můžete vyřešit spoustu osobních problémů, ať se to týká Vašeho zdraví, peněz, úspěchu či vztahů. Záleží nám, abyste byli spokojeni v osobním životě, tím pádem budete dobrou náladu šířit dál.  

V naší příjemné moderní kanceláři kousek od VŠE nalezne každý účetní klid a pohodovou atmosféru v open office, možnost odpočinku v našem domečku s TV, či případně využívat plně vybavenou kuchyňku k občerstvení. V zasedací místnosti lze plánovat schůzky s klienty či ostatními kolegy. V kanceláři vedení se Vám dostane všech odborných rad od hlavní účetní, daňového poradce a daňové specialistky, pokud máte dotazy, které Vám nemohli zodpovědět kolegové na seniorní pozici. Jednou měsíčně se všichni společně sejdeme na meetingu, kde probíráme důležité novinky, úspěchy a rozvoj firmy, představujeme nové kolegy v týmu a poté vyrazíme do víru velkoměsta a užíváme si společný team-building. Pokud Vás ani tohle nepřesvědčilo, tak vždy vítáme skvělé nápady, které posouvají vpřed Vás i celý CEG. Po práci máme občas legraci, a například naši kolegové Honza a Vláďa na naší střešní terase s výhledem na Prahu pilují své grilovací schopnosti. Podle nich jsme pojmenovali celý tento program, naši kolegové nás totiž inspirují. 

Jestliže máš chuť se stát součástí týmu, pošli nám své CV na office@connectgroup.cz nebo níže klikni na tlačítko PŘIHLASTE SE.  Naše kolegyně Magda se s tebou určitě spojí. Přiblíží ti chod firmy a pracovní nabídku.  

Pokud se navzájem budeme líbit, rádi tě pozveme do našich prostor na Praze 3. Dozvíš se konkrétní informace o rozvojovém programu, možnostech růstu či skvělých benefitech. Převážně tě ale rádi poznáme. Věříme, že máš co povědět o svých zkušenostech a snech.  Nástup možný ihned!

Sdílet událost