Autoři blogu

Pokud chceme, aby neziskové organizace plnily svůj účel a pomáhaly dělat svět okolo nás lepším, nestačí mít pouze srdce na správném místě. Pro management těchto uskupení je nezbytné znát jejich povinnosti a možnosti, které jim ukládá legislativa. Proto jsme se rozhodli pomoci těmto lidem tím, že jim podáváme aktuální informace a poskytujeme možnost navštívit odborně vedené kurzy z oblasti daní, mezd a účetnictví neziskových organizací.

Šárka Pelikánová

Autorka vybraných článků. Po vlastní zkušenosti z mezinárodní neziskové organizace, ve které působila při studiu na Vysoké škole ekonomické v Praze, se rozhodla pomáhat tomuto segmentu se profesionalizovat. Dnes vede společnost Connect Economic Group s.r.o., která zpracovává účetnictví a daně jak pro korporátní klienty, tak i pro neziskové organizace.

Anna Pelikánová

Lektorka kurzů zaměřené převážně na daně a účetnictví v neziskových organizacích. Za sebou má více než 20 let zkušeností z vedení účetních oddělení v nadnárodních společnostech. Problematikou neziskových organizací se zabývá již několik let a některým neziskovkám pomáhá s jejich problémy.

Filip Krejčí

Autor vybraných článků. Již během studií oboru účetnictví a finanční řízení podniku na Vysoké škole ekonomické v Praze získal praxi v oboru finančního a mzdového účetnictví. V těchto oblastech se natolik odborně zdokonalil, že začal s lektorskou činností. V současnosti se mimo jiné věnuje spolupráci na auditech a konsolidovaných účetních závěrkách.

Odběr novinek
Nejbližší kurzy
Říj 22

Základy účetnictví a daní pro podnikatele

Hájkova 1622/12, 130 00 Praha 3
Říj 30
Říj 29

Chci podnikat, ale nevím, jak začít

Hájkova 1622/12, 130 00 Praha 3
Buďte s námi v kontaktu